Euro Bor 375 ml Dizel Yakıt Katkısı Enjektör Temizleyici

Euro Bor 

375 ml Nitro Boron Diesel İnjektor Cleaner

(Nano Teknolojik Dizel Enjektör Temizleyici Yakıt Katkısı)

 

ÖNEMLİ DUYURU:  Euro Bor   ürünleri   SEYRANLIOĞLU LTD ŞTİ   tarafından,   ISO 9001-14001 standartlarına uygun tesiste üretilmiştir. Ürünümüz doğrudan adınıza faturalı, fabrikadan adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir. 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Turbo olsun olmasın tüm dizel motorlarda yakıt sisteminitemiz tutmak ve motorun maksimum verimlilikte çalışmasını sağlamak içinenjektörlü motorlarda kullanmak üzere tasarlanmış çok fonksiyonlu yakıtkatkısıdır.  Katalitik konvertör veoksijen sensörlerine zarar vermez. Tüm yakıt sistemini ( Enjektör memelerini,süzgeçler, filtreler, yakıt boruları, subaplar) temizler. Daha rahat vesarsıntısız bir çalışma sağlar. Yakıt tasarrufu sağlar ve motor gücünü artırır.Yakıt sisteminde ki suyu giderir.  Yakıt hattındaki donmayı engeller. Pas ve korozyonu önler. Yakıt enjektörlerinde ki şişmeçekiş düşmesi titreme ve kalkış problemlerine yol açan tortuları temizler.Rölantiyi düzeltir motorun zamansız stop etmesini önler, soğuk motorunçalışması ve ilk kalkışı kolaylaşır. Egzoz dumanını ve hava kirliliğini azaltırbu  sayede çevreyi korur.

 

ÖNERİ: Motorunuzu uzun yıllar koruma altına almak ve yakıttasarrufu sağlamak için EUROBOR Nano aktif motor yenileyiciyi motor yağınızdamutlaka deneyin.

 

Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Teknik personelimiz en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Euro Bor 375 ml Dizel Yakıt Katkısı Enjektör Temizleyici

  • Marka: Energy auto
  • Ürün Kodu: urn15
  • Stok Durumu: 404
  • 40,12₺️

    ☑️ Inc.Tax


Mevcut Seçenekler:


Benzer Ürünler

     EURO BOR Nano Aktif Motor Yenileyici Onarıcı Koruyucu Motor Yağ Katkısı 375 Ml

EURO BOR Nano Aktif Motor Yenileyici Onarıcı Koruyucu Motor Yağ Katkısı 375 Ml

Euro Bor 375 Ml Nano Aktif Motor Yenileyici Onarıcı Koruyucu Yağ KatkısıEuro Bor 375 ml Nano Ak..

44,84₺

Etiketler: Euro Bor 375 ml Dizel Yakıt Katkısı Enjektör Temizleyici