Forscher Digestroyer Araç Süt Koku Giderici
  • Forscher Digestroyer Araç Süt Koku Giderici

Forscher Digestroyer

-FNT NANO TECHNOLOGY SERIES-

 

Araçta, evde, iş yerinde süt kokusu ve diğer tüm kokulara

ANINDA ETKİ GÖSTERİR VE KALICI OLARAK KESİN ÇÖZÜM  sunar.

ANINDA kötü koku moleküllerini   NÖTRALİZE eden   EN ETKİLİ ÜRÜN!

 

Forscher mühendisleri tarafından uzun süren Ar-ge çalışmaları neticesinde üretilmiş, farklı ülkelere ihraç edilen ve adından söz ettiren, kokuyu gidermez veya yeniden ortaya çıkarsa bu konuda %100 memnuniyet ve para iade garantisi veren tek firma! Yüzlerce, binlerce lira harcamanıza, farklı ürünler denemenize gerek kalmadan, herhangi bir parça (sünger,keçe) değiştirmenize gerek kalmadan, bölgede organik kalıntılar kalsa dahi etki gösteren bir üründür.

 

Süt ve süt ürünleri, kusmuk, et ve et ürünleri, balık suyu, rutubet,  çöp, yumurta, sigara ve evcil hayvanların oluşturduğu her türlü kokuyukesin ve garantili olarak gideren en etkili üründür.  Kesinlikle koku bastırıcı bir ürün değildir. Parfüm değildir. FNT tano technology ile üretilmiş, içeriğinde özel FNT+ tanecikleri sayesinde kötü kokuları absorbe eden, kötü kokuları yok eden, ilerleyen zamanlarda kokunun yeniden oluşmasını engelleyen aktif mikrokapsülleri olan en etkili ve güvenilir üründür.

 

Aracınızda veya evinizde, iş yerinizde istenmeyen kokular için yüzlerce, binlerce lira ödemenize gerek kalmaz. Sünger, keçe gibi kokunun işlediği, sütün işlediği herhangi bir parçayı değiştirmenize gerek yoktur. Aracınızda herhangi bir deforme olmadan, söküm, değişim işlemine dahi gerek kalmadan kokunuzu kalıcı ve kesin olarak giderir. Diğer ürünler gibi 7-8 adet ürün kullanmanıza dahi gerek kalmaz. Ürünü kokunun ana kaynağına (en alt noktaya kadar, sütün veya diğer organik maddelerin ulaştığı her yüzeye)  ulaşmasını sağlamanız yeterlidir. Kokuyu anında nötralize eder. Kokunun şiddetine veya dökülen bölgede ki organik madde yoğunluğuna göre birkaç gün içerisinde kesin sonuç verir.

 

Ürün Özellikleri:

                Organik ürünler içeriğindeki zengin besin kaynakları sayesinde bakteriler ve diğer mikroorganizmalar için oldukça iyi bir üreme kaynağıdır. Mikroorganizmalar bulundukları ortamlarda, optimal koşullar altında, cins ve türlerin genetik karakterlerine göre, iyi bir üreme ve gelişme gösterirler. Koşulların uygunluğu devam ettiği sürece, besinleri tüketirler ve buna paralel olarak çoğalma da sürekli meydana gelir. Genelde mikroorganizmalar enerji elde etmek için öncelikle karbonhidratları kullanırlar. Karbonhidratlardan sonra enerji kaynağı olarak sırasıyla protein olmayan azotlu bileşikler, kısa zincirli peptidler, proteinler ve son olarak lipidler kullanılır. Süt ve süt ürünleri ise karbonhidrat, protein, lipidler ve diğer besin ögeleri bakımından bakteriler ve diğer mikroorganizmalar için en iyi besin ortamını oluşturur. Gıda ile ilgili faktörler ve gıdanın bulunduğu ortam koşulları ile ilgili faktörler gıdada bulunan karışık mikroflorada hangi mikroorganizmaların gelişimini destekliyorsa o mikroorganizmalar baskın hale gelir ve bozulmaya neden olurlar. Bozulma sonucu bakteriler insan sağlığını tehdit eder, uçucu bileşikleri oluşturur ve kötü kokuya neden olur. Bunun yanında H2S, CO2, H2 gibi gazların birikimi söz konusudur.

İşte tam da bu noktada Forscher Digestroyer?in içeriğinde ki FNT+ tanecikleri devreye girer.  FNT+ tanecikleri sayesinde süt ve süt ürünleri kokusu, kusmuk kokusu, et ve et ürünleri kokusu, balık suyu kokusu, rutubet kokusu, çöp ve çöp suyu kokusu, çürük yumurta kokusu, sigara kokusu, evcil hayvanların oluşturduğu kötü kokuları (idrar vs) yok eder.

 

                Forscher Digestroyer FNT+ tanecikleri sayesinde kötü koku molekülleri üzerinde oldukça etkilidir. FNT+ tanecikleri nano teknoloji ile üretilmiş akıllı nano taneciklerdir. Forscher mühendisleri tarafından özel olarak üretilmiş ve uzun süren Ar-ge çalışmaları neticesinde geliştirilmiştir. FNT+ tanecikleri akıllı hareket ederler. Kötü koku moleküllerini tanır ve bünyesine hapseder. Koku moleküllerini yok eder. İlerleyen zamanlarda kokunun yeniden oluşmasını içeriğindeki aktif mikrokapsülleri sayesinde engeller. Bu sayede anında ve kalıcı olarak kokuyu giderir.

 

                Forscher Digestroyer ve diğer koku gidericiler aynı koşul ve şartlarda karşılaştırıldığında; Forscher Digestroyer?in anında etki göstererek kötü kokularda hızla azalma sağladığı gözlenmiştir. Deney sonucunda ise kötü koku miktarı %100 azalmıştır. Diğer koku gidericilerde anında koku azalması gözlenmemiş olup deney sonunda koku miktarında %40 kadar azalma meydana gelmiştir.

 

Kullanım Alanları:         

                Araçta, evde ve iş yerinde koltuk, paspas, halı, kapı içlerinde ki ve bagajınızın  kumaş yerlerinde ve araç içerisindeki kumaş olan her yerde güvenle kullanabilirsiniz . Leke yapmaz ve iz bırakmaz.

 

Kullanım Talimatı:

                Süt ve süt ürünleri, et suyu, çöp suyu, balık suyu vb maddeler döküldüğü anda su ile temizlemek doğru değildir. Çünkü hem bu maddeleri daha geniş alana yaymış olacaksınız hem de bakteri ve mikroorganizmaların yaşamasına elverişli ortamı oluşturmuş olacaksınız. Ancak dert etmenize gerek yok. Çünkü Forscher Digestroyer var! En doğru ve en etkili uygulama için dökülme miktarı fazla ise (1-2-3-4-5 lt vs)  vakumlu bir sistem yardımı ile çektiriniz. Sütün veya kokuya neden olan diğer maddelerin herhangi bir yerde birikme yapmamış olmasına dikkat ediniz. Kokuya neden olan etmenin ulaştığı tüm yüzeylere, en alt noktasından en üst noktasına kadar, ve çevre dokusuna da ürünün ulaşmasını sağlayınız. Yüzeysel püskürtmeler yeterli değildir. Ürünü uyguladıktan sonra farkı hissetmeye ve anında kokuyu nötralize ettiğine şahit olacaksınız. Ürünü uyguladıktan sonra herhangi bir işlem yapmayınız.  Kurumaya bırakınız. Dökülen miktar ve alana göre birkaç gün içerisinde %100 kokunuz kalıcı olarak gidecektir. Kullanacağınız alana göre ürünü uygulayınız ve satın alınız. Daha detaylı bilgi ve size özel çözüm için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İnsan ve çevre sağlığına zararlı ürün veya ürünler içermez. Kullanılan tüm ürünler ISO 9001 ve ISO 14001  kalite belgelerine sahiptir.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Forscher Digestroyer Araç Süt Koku Giderici

  • Marka: Forscher
  • Ürün Kodu: urn05
  • Stok Durumu: 99
  • 79,90₺️

    ☑️ Inc.Tax


Benzer Ürünler

Nano Teknoloji Çok Amaçlı Temizleyici

Nano Teknoloji Çok Amaçlı Temizleyici

Nano Clean Max 650 Ml Çok Amaçlı Temizleyici Leke ÇıkarıcıNANO CLEAN MAX NANO CLEANER MULTI ACTION /..

29,90₺

Etiketler: Forscher Digestroyer, araç süt koku giderici